Zawody sportowe

Rok szkolny 2016/2017

Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego drużynowym  tenisie stołowym

Duży sukces uczniów naszej szkoły!!!

Wojciech Krajewski i Kacper Krzak zdobyli IV miejsce w mistrzostwach powiatu nowosądeckiego w drużynowym tenisie stołowym chłopców.

Martyna i Zuzia Plata wicemistrzyniami powiatu nowosądeckiego w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt.

Zawody odbyły się w Gródku n/Dunajcem 16 stycznia 2017 r.

Dziewczęta jako wicmistrzynie powiatu nowosądeckiego 15 lutego będą reprezentowały naszą szkołę i powiat nowosądecki na zwodach rejonowych.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

Mistrzostwa Gminy Podegrodzie w tenisie stołowym indywidualnym i zespołowym

4 stycznia 2017 r. w Brzeznej na hali rozegrano Mistrzostwa Gminy Podegrodzie w tenisie stołowym indywidualnym i drużynowym.Uczniowie naszej szkoły zdominowali zawody. Indywidualnie wygrali:

Zuzia Plata i Kacper Krzak

Wojciech Krajewski zajął 3 miejsce, Martyna Plata również 3 miejsce, Patrycja Gadek 5 miejsce.

turnieju drużynowym oba zespoły zdobyły I miejsce.

Zuzia i Martyna Plata, Kacper Krzak i Wojciech Krajewski

W zawodach Międzygminnych, które odbyły się 10.01.17 w Kamionce Górnej obie drużyny zwyciężyły w składzie Kacper Krzak, Wojciech Krajewski, Zuzia Plata i Martyna Plata. Uczniowie będą reprezentować Gminę Podegrodzie na zawodach powiatowych w Gródku 16.01.17 r.

Trzymamy kciuki za naszych kolegów i koleżanki !!!

Gminne Zawody Halowej Piłki Nożnej

W październiku rozegrano mistrzostwa gminy Podegrodzie w halowej piłce nożnej. Turniej odbył się na hali sportowej w Brzeznej. Drużyna dziewcząt zajęła wysokie II miejsce w gminie. Dziewczęta uległy tylko reprezentacji z Podegrodzia. Chłopcy również wypadli bardzo dobrze, zajmując III miejce.

Rok szkolny 2015/2016

Gminne sztafetowe biegi przełajowe

W dniu, 6 kwietnia 2016r. odbyły się gminne sztafetowe biegi przełajowe. Naszą szkołę reprezentowały następujące składy:

Dziewczyny:

Magdalena Jurkowska, Martya Wastag, Patrycja Żelasko, Patrycja Gądek, Maryna Plata, Zuzanna Plata, Aleksandra Gancarczyk, Kinga Jurkowska, Natalia Jurkowska

Chłopcy:

Grzegorz Bargieł, Kacper Wastag, Janusz Jurkowski, Dawid Żelasko, Szymon Krajewski, Kacper Krzak, Patryk Lorek, Karol Kotlarz, Daniel Wojtas

Nasza reprezentacja dziewczyn zajęła wysokie II miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!!!

Gminne Zawody w Tenisie Stołowym

17 listopada 2015r. na hali sportowej w Brzeznej odbyły się Gminne Zawody w Tenisie Stołowym. Naszą szkołę reprezentowały: Zuzanna Plata, Martyna Plata, Kinga Plata, Patrycja Gądek, Agnieszka Liber i Kinga Jurkowska oraz Szymon Krajewski, Kacper Krzak, Dominik Plata, Patryk Lorek, Łukasz Kowalczyk, Daniel Wojtas

W grupie dziewcząt wygrała Kinga Plata,
natomiast wśród chłopców najlepszym tenisistą okazał się Kacper Krzak.

Gratulujemy !!!

Międzygminne Zawody Halowej Piłki Nożnej

20 października 2015r. w Świniarsku na hali sportowej odbyły się Międzygminne Zawody Halowej Piłki Nożnej. Naszą szkołę pod opieka pana Damiana Kurzeja reprezentowała drużyna w składzie: Kacper Wastag, Grzegorz Bargieł, Janusz Jurkowski, Kacper Krzak, Dominik Plata, Dawid Wastag, Kamil Rusnak, Jakub Żelazko.

Chłopcy zajęli III miejsce

Gratulujemy sukcesu i czekamy na kolejne.

23 września w Brzeznej na hali sportowej odbyły się Gminne Zawody Halowej Piłki Nożnej. Naszą szkołę pod opieka pana Damiana Kurzeja reprezentowała drużyna w składzie: Kacper Wastag, Grzegorz Bargieł, Janusz Jurkowski, Kacper Krzak, Dominik Plata, Dawid Wastag, Kamil Rusnak, Roman Piwowar.