Przejdź do treści
DŚ5
Przejdź do stopki

Aktualności

Treść

Nagroda od Pani Wójt.

Nagroda od Pani Wójt.

Dnia 25 czerwca nasza szkoła i uczniowie otrzymali nagrody z rąk Pani Wójt Małgorzaty Gromali. Było to wielkie wyróżnienie za trud włożony w rywalizację. Dziękujemy

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024! Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele! Z radością informujemy, że uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 już za nami! To był wyjątkowy moment pełen wzruszeń, podsumowań naszych wspólnych osiągnięć oraz pożegnania absolw

"Lekcje z klasą. Jak odczytywać emocje?" kl.4

Uczniowie klasy czwartej z sukcesem ukończyli projekt "Lekcje z klasą. Jak odczytywać emocje?" w ramach programu Uniwersytet Dzieci w Klasie. Przystąpienie do projekty umożliwiło dzieciom rozwój kompetencji społecznych i emocjonalnych, trenując umiejętność krytycznego my

Wycieczka klas 6 i 7.

Wycieczka klas 6 i 7.

W czwartek 6 czerwca uczniowie klasy 6 i 7 pojechali na wycieczkę turystyczno- edukacyjną do Ojcowskiego Parku Narodowego. Pierwszym punktem programu była Jaskinia Łokietka, największa spośród wszystkich położonych na terenie Parku jaskiń. Następnie uczniowie przeszli pod Bramę Kra

Wycieczka klas 4 i 5.

Wycieczka klas 4 i 5.

4 czerwca uczniowie klas 4 i 5 wybrali się na wycieczkę szkolną. Pierwszym przystankiem na trasie była Kromerówka czylik oddział Muzeum Ziemi Bieckiej, mieszczące się w renesansowej kamienicy mieszczańskiej z 1519 roku. Uczniowie mogli poznać przedmioty związane z historią re

Wycieczka klas 1-3 do Krynicy-Zdrój.

Wycieczka klas 1-3 do Krynicy-Zdrój.

W środę 29 maja uczniowie klasy 1-3 wybrali sie na wycieczkę do Krynicy - Zdrój. Po dotarciu na miejsce spotkaliśmy naszą przewodniczkę Baba z gór ,która przybliżyła nam postać Jana Kiepury oraz opowiedziała o pijalni wód mineralnych. Kolejną atrakcją była po

Dzień Rodziny 2024

Dzień Rodziny 2024

Dzień Rodziny obchodzony był w tym roku w sobotę, 25 maja. Świętowanie rozpoczęło się od przemówienia Pani Dyrektor, następnie uczniowie przedstawili Rodzicom program artystyczny. Atrakcjom nie było końca: grill, wata cukrowa, lody, popcorn, fotolustro, warkoczyki, tatuaże, klocki

Wyjazd do Gostwicy.

Wyjazd do Gostwicy.

7 maja uczniowie klasy 4 i 5 wybrali się do Stowarzyszenia Rodziców Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych "Promyk" w Gostwicy. Na początku spotkania prezes stowarzyszenia Pani Urszula Potoniec - Mędoń opowiedziała uczniom o funkcjonowaniu placówki

TY- Dzień Ziemi w naszej szkole.

TY- Dzień Ziemi w naszej szkole.

W tym roku szkolnym Dzień Ziemi w szkole obchodziliśmy pod hasłem: ,,TY - DZIEŃ ZIEMI". Podczas Eko-Tygodnia uczniowie byli uczestnikami wielu aktywności i tym samym promowali postawę proekologiczną. Zrealizowano m.in.: akcję ZADRZEWIAJMY, szkolny test ekologiczny wśród ucz

Europejski Dzień Języków Obcych.

Europejski Dzień Języków Obcych.

W dniu 23 kwietnia, czyli Światowym Dniu Języka Angielskiego, odbył się Europejski Dzień Języków Obcych. Z tej okazji w naszej szkole zorganizowane zostały szkolne obchody tego święta. Miały one na celu ukazanie różnorodności językowo-kulturowej naszego kontynentu oraz kor

TY- Dzień Ziemi w naszej szkole.

TY- Dzień Ziemi w naszej szkole.

Nasza szkoła uczestniczy w wydarzeniu pt. "TY - DZIEŃ ZIEMI", które trwa w szkole przez kilka dni z rzędu, obfitując w różne działania ekologiczne. W poniedziałek odbył się dzień sadzenia drzew i krzewów. Kolejny raz przystąpiliśmy jako placówka do I

"Wyłącz hejt - włącz szacunek"

W ramach współpracy z Wyższą Szkołą Biznesu- National Louis i ogólnopolskiej akcji "Wyłącz hejt- włącz szacunek" gościli w naszej szkole pracownicy tejże szkoły, którzy przeprowadzili dla naszych uczniów warsztaty profilaktyczne pt. "Hejt w uję

Wiosenny Przegląd Talentów

Wiosenny Przegląd Talentów

Jak co roku powitaliśmy wiosnę Przeglądem Talentów. I jak zwykle nasi uczniowie zaskoczyli nas niesamowitymi występami akrobatycznymi, tanecznymi, wokalnymi. Pochwalili się także swoimi talentami matematycznymi, plastycznymi i manualnymi. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem.  

67007