Przejdź do treści
DŚ5
Przejdź do stopki

Zabawa Andrzejkowa Przedszkolaki

Zabawa Andrzejkowa Przedszkolaki

Treść

Andrzejki - koniec listopada to czas nierozerwalnie związany z wróżbami i magią. Wszystko za sprawą obchodzonych w nocy z 29 na 30 listopada andrzejek. Tego dnia wiele osób daje się ponieść zabawie i towarzyszącym jej wróżbom i obrzędom.

Tego dnia wszystko musiało być w naszym przedszkolu …inne, magiczne.

Tak więc nasze andrzejki zainspirowane zostały filmem  „Harry Potter”.  W podobnym klimacie zaplanowaliśmy również wystrój naszej sali. Dzieci mogły więc niejako „złapać klimat” tego magicznego dnia.

Nasze dzieciaczki tego dnia do przedszkola przybyły oczywiście przebrane w kostiumy związane z magią i naszym motywem przewodnim. Jeśli już jesteśmy w klimacie wróżb, to oczywiście nie mogło zabraknąć tradycyjnego wróżenia „Zawodów- kim zostaną w przyszłości” za pomocą magicznej latarki, stworzyliśmy magiczne eliksiry m.in. wdzięku, prawdy i eliksir zębowej wróżki  . Zabawa była wspaniała, a nasze dzieciaczki oczywiście pełne zachwytu. Ekscytujące i niezawodne okazały się eksperymenty i zabawy taneczne. A przerwa na poczęstunek wzmocniła naszych czarodziei do dalszej zabawy. Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie, aby ten dzień był niezwykle magiczny. Stylizacje dzieci przeszły nasze najśmielsze oczekiwania.

67007