Przejdź do treści
DŚ5
Przejdź do stopki

Pszczółki 2021/2022

Treść

Polska -Moja Ojczyzna Konkurs

Polska -Moja Ojczyzna Konkurs

   Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki Konkursu Plastycznego"Polska-moja Ojczyzna" organizowanego w grupach przedszkolnych z okazji Narodowego Święta 3 Maja.   Otrzymaliśmy łącznie 17 prac w wykonaniu przedszkolaków. Dzieci za pomocą najróżni

Dzień Ziemi

Dzień Ziemi

Dzień Ziemi to wspaniała okazja, by promować postawy ekologiczne wśród dzieci. W tym dniu mogliśmy porozmawiać ze swoimi maluszkami  o największych wyzwaniach stojących przed naszą planetą i o sposobach ochrony środowiska naturalnego.

Projekt Edukacyjny -Czyste powietrze wokół nas

Projekt Edukacyjny -Czyste powietrze wokół nas

Program Przedszkolnej Edukacji Antynikotynowej „Czyste powietrze wokół nas” Program Przedszkolnej Edukacji Antynikotynowej „Czyste powietrze wokół nas” realizowany przez oddział przedszkolny w Długołęce -Świerkli Celem realizacji programu było: • nabywanie przez dzieci umiejętności określania różnych źródeł dymu • nabywanie umiejętności określania przyczyn wydobywania się dymów w tym dymu papierosowego • uwrażliwianie na szkodliwości dymu papierosowego • poznanie skutków palenia papierosów • uchronienie dzieci przed paleniem papierosów Program realizowany został w oparciu o 5 scenariuszy zajęć. Zajęcia miały na celu stymulowanie formy aktywności dzieci, zabawy twórcze, które służyły wprowadzeniu i utrwaleniu faktów na temat szkodliwości dymów i palenia papierosów Tematyka zajęć: Wycieczka – obserwacja środowiska Co i dlaczego dymi? Jak się czuję kiedy dymi papieros? Co się dzieje, gdy ludzie palą papierosy? Jak unikać dymu papierosowego?

Życzenia Wielkanocne

Życzenia Wielkanocne

Radosnych Świąt Wielkanocnych, wypełnionych nadzieją budzącej się do  życia wiosny i wiarą w sens życia. Pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego oraz  smacznego w gronie najbliższych osób.  Życzenia składają Dzi

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji Ich święta składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności oraz pogody ducha. Niech miłość jaką obdarzą Państwa najbliżsi napełnia młodzieńczą energią oraz uśmiechem.

Dzień Popcornu

Dzień Popcornu

19.01 obchodziliśmy „Międzynarodowy dzień popcornu”. Popcorn kojarzy nam się głównie z kinem, ale postanowiliśmy przyjrzeć mu się troszkę bliżej. Zauważyliśmy, że każdy ma inny kształt, który może przypominać dosłownie wszystko. Dzieci opisały jego smak:

61611