Przejdź do treści
DŚ5
Przejdź do stopki

Wycieczka klas 1-3 do Borku.

Wycieczka klas 1-3 do Borku.

Treść

Wyprawa Solnym Szlakiem, czyli wielka przygoda klas 1-3!

Dzisiejszy dzień upłynął naszym najmłodszym uczniom z klas 1-3 ze Szkoły Podstawowej w Długołęce-Świerkli pod znakiem niesamowitej przygody! Wybraliśmy się na wycieczkę do Centrum Aktywnego Wypoczynku w Borku, gdzie czekało na nas mnóstwo atrakcji.

Głównym punktem programu były zajęcia edukacyjne "Wyprawa solnym szlakiem". Dzieci zamieniły się w prawdziwych odkrywców – poznały historię i sekrety dawnych kupców, a przy tym świetnie się bawiły na świeżym powietrzu!

Po dawce wiedzy i historii przyszedł czas na to, co tygryski lubią najbardziej – szaleństwo w czasie wolnym!

* Skoki, fikołki i mnóstwo śmiechu na dmuchańcach,

* Pyszny, wspólny grill z kiełbaskami, który idealnie dopełnił ten pełen wrażeń dzień.

Pogoda dopisała, humory również, a akumulatory energii zostały naładowane na maksa (choć w drodze powrotnej w autobusie było już podejrzanie cicho... 😉).

Dziękujemy Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek za świetną organizację i ciepłe przyjęcie! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z naszej wycieczki

207554