Wycieczka klas 1-3 do Borku.
Treść
Wyprawa Solnym Szlakiem, czyli wielka przygoda klas 1-3!
Dzisiejszy dzień upłynął naszym najmłodszym uczniom z klas 1-3 ze Szkoły Podstawowej w Długołęce-Świerkli pod znakiem niesamowitej przygody! Wybraliśmy się na wycieczkę do Centrum Aktywnego Wypoczynku w Borku, gdzie czekało na nas mnóstwo atrakcji.
Głównym punktem programu były zajęcia edukacyjne "Wyprawa solnym szlakiem". Dzieci zamieniły się w prawdziwych odkrywców – poznały historię i sekrety dawnych kupców, a przy tym świetnie się bawiły na świeżym powietrzu!
Po dawce wiedzy i historii przyszedł czas na to, co tygryski lubią najbardziej – szaleństwo w czasie wolnym!
* Skoki, fikołki i mnóstwo śmiechu na dmuchańcach,
* Pyszny, wspólny grill z kiełbaskami, który idealnie dopełnił ten pełen wrażeń dzień.
Pogoda dopisała, humory również, a akumulatory energii zostały naładowane na maksa (choć w drodze powrotnej w autobusie było już podejrzanie cicho...
).
Dziękujemy Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek za świetną organizację i ciepłe przyjęcie! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z naszej wycieczki