Wybory do Młodzieżowej Rady Gmiiny
Treść
Wybory do Młodzieżowej Rady Gminy Podegrodzie 2026 zostały zakończone!
9 czerwca 2026 r. w naszej szkole odbyły się pierwsze wybory do Młodzieżowej Rady Gminy Podegrodzie.
Uczniowie klas VI, VII i VIII mieli okazję wziąć udział w ważnym wydarzeniu obywatelskim, wybierając swoich przedstawicieli.
To właśnie oni będą reprezentować głos młodzieży oraz mieć realny wpływ na sprawy dotyczące młodych mieszkańców naszej gminy.
Wyniki wyborów:
Okręg nr 5 – Długołęka-Świerkla
Julia Duda
Izabela Szczepaniak
Powodzenia w realizacji Waszych pomysłów i planów!