Przejdź do treści
DŚ5
Przejdź do stopki

Turniej Tenisa Stołowega

Turniej Tenisa Stołowega

Treść

W dniu 26.11.2022 r. w Długołęce-Świerkli odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Długołęce - Świerkli.

Organizatorami turnieju była Dyrekcja Szkoły Podstawowej im Św. Jadwigi Królowej Polski w Długołęce-Świerkli oraz Uczniowski Klub Sportowy „LACH


 

Turniej został rozegrany w czterech kategoriach: do 15 lat chłopcy, do lat 15 dziewczyny, kobiet oraz mężczyźni. Najliczniejsza okazała się kategoria do 15 lat chłopców, w której zagrało 20 zawodników. W kategorii kobiet rywalizowały 3 zawodniczki, w kategorii mężczyzn starowało 6 zawodników, natomiast w kategorii do lat 15 dziewcząt startowały 4 zawodniczki.

WYNIKI:

kategoria do 15 lat dziewczyny

1. Klaudia Kotlarz

2. Klaudia Wastag

3. Magdalena Kotlarz

4. Gomułka Aleksandra

kategoria do 15 lat chłopcy

1. Kotlarz Dawid

2. Kotlarz Szymon

3. Kotlarz Daniel

4. Olszak Szymon

5. Banach Jakub

6. Kotlarz Mateusz

kobiety

1. Plata Dominika

2. Kotlarz Małgorzata

3. Wastag Natalia

mężczyźni

1. Krzak Piotr

2. Kotlarz Sławomir

3. Plata Jakub

4. Banach Sławomir

5. Kotlarz Jan

6. Salamon Rafał

Zwycięzcy otrzymali puchary, medale oraz dyplomy. Najmłodszym zawodnikiem turnieju został Filip Krzak. Otrzymał on pamiątkową statuetkę.

Dziękujemy Dyrekcji Szkoły Podstawowej im. Św. Jadwigi Królowej Polski w Długołęce – Świerkli oraz Uczniowskiemu Klubowi Sportowemu „ LACH” za zorganizowanie turnieju i promowanie tej dyscypliny wśród mieszkańców okolicznych miejscowości.

46771