Przejdź do treści
DŚ5
Przejdź do stopki

SZLACHETNA PACZKA -Podziękowanie

SZLACHETNA PACZKA -Podziękowanie

Treść

Sprawozdanie Szlachetna Paczka

 W tym roku nasza szkoła  po raz pierwszy włączyła się do ogólnopolskiej XXII akcji charytatywnej Szlachetna Paczka .  Dzięki wielkiemu zaangażowaniu wspólnie przygotowaliśmy 41 dużych paczek, które w Weekend Cudów pojechały do pani Moniki. W paczkach znalazły się: wymarzone łóżko, umywalka i szafka  łazienkowa z lustrem, lampy, ubrania, artykuły spożywcze, środki chemiczne, pościel, ręczniki, kołdry, wymarzone upominki .Udało nam się przygotować wszystkie prezenty na czas! 

          Nasze paczki wywołały radość i uśmiech, ale przede wszystkim dały nadzieję na lepszą przyszłość i wiarę w  drugiego człowieka. Dzięki NAM zbliżające się święta będą dla Pani Moniki ciepłe, przepełnione wiarą i miłością. Z relacji wolontariuszy: „Piękna paczka. Wszystko super. Dzieci i mama bardzo zadowoleni. Najlepiej przygotowana paczka podczas tej edycji. Były wszystkie potrzeby.”

                 Serdecznie dziękujemy Wszystkim Darczyńcom !

Ochotniczej Straży Pożarnej za przekazanie 1000 zł, Caritas Długołeka – Świerkla za przekazanie 1000zł pieniądze te zostały przeznaczone na zakup wyposażenia łazienki , ubrań i artykułów dla maluszka. Dziękujemy : Pani Joannie Rusnak za wymarzone łóżko oraz zorganizowanie transportu, Pani Alicji Plata : za lampy, pościel i książki, Pani Alinie Nowogórskiej: za wózek, artykuły dla maluszka, i tekstylia, Pani Agnieszce Kurowskiej: za kołdrę i poduszki, Pani Agacie Tekiela- Plata; za bieliznę i ubrania, Państwu Januszowi i Renacie Kunickim za żywność, Pani Iwonie Szewczyk: za artykuły szkolne, Pani Marioli Fryzowicz: za ubrania, Pani Monice Herduś: za artykuły chemiczne, Pani Ewelinie Hebda: za buty , Pani Paulinie Kowalczyk, Klaudii Żelasko i Marty Plata: za szczególne upominki . Rodzicom, Dzieciom, Pracownikom Szkoły, którzy przyczynili się do zebrania darów  w akcji JARMARK MIKOŁAJKOWY – składamy serdeczne podziękowania. Kwota zebrana to 1800zł, pozwoliła nam na zakup kurtek zimowych oraz żywności. Łączna wartość szlachetnej paczki wyniosła 9000zł.  Bez Was nie byłoby Szlachetnej Paczki...  i pamiętajmy dobro powraca.

                                                          

 

46771